Atabey Blog

Atabey Blog

Sizler için özel ders, kariyer ve insan kaynakları, eğitim dünyasından haberler ve resmi kurumlardan yapılan açıklamalar, eğitim alanında girişimcilik ve yöneticilikle alakalı bilgilerin yer aldığı bir blog hazırladık. Her biri alanında uzman kişiler tarafından yazılan bu yazıları mutlaka okumalısınız. Keyifli okumalar…

Uzman eğitmenlerimiz ve danışmanlarımızın sizler için kaleme aldığı tavsiyeleri buradan okuyabilirsiniz. Akademik başarınızı artırmak için pratik bilgiler sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlamak için tıklayın!

Eğitim sektörünün yanı sıra diğer sektörlerde de kariyer yapmak isteyenler için insan kaynakları uzmanlarımızın kaleme aldığı yazılar burada yer almaktadır. Yolun başındaysanız kariyer planınıza şekil vermek için bu yazıları mutlaka okuyun! Devamı…

etüt

Örnek sınav soruları, sınav takvimi, başvuru kılavuzu ve müfredat değişiklikleriyle alakalı en güncel bilgileri haberler blogumuzda bulabilirsiniz. Ayrıca MEB ve YÖK tarafından açıklanan son dakika haberleri de blogumuzda yer almaktadır. Haberler için tıklayın!

Eğitim sektöründe girişimci veya yönetici olmayı mı düşünüyorsunuz? Sizden önce bu yoldan geçmiş olanların tecrübelerinden faydalanmak istemez misiniz? Yönetici kadromuzun kaleme aldığı bu yazıları okumadan geçmeyin! Yöneticilik yazıları için tıklayın!

Telefon+90 216 706 50 25

   Fiyat Hesaplama