Özel Ders

Özel Ders

Takviye ihtiyacı duyulan bir derste o derse hâkim öğretmenin öğrenciye bire bir olarak verdiği tamamlayıcı ve takviye eğitime “özel ders” diyoruz. Atabey olarak bu alanda gördüğümüz kurumsal eksikliği gidermek için yoğun mesai harcayarak sunduğumuz hizmeti hem kurumsal, hem de ekonomik hale getirdik. Her öğrencinin bilgi dağarcığı ve motivasyonu kısacası hazır bulunuşluk seviyesi farklıdır. Farklı şekilde algılar, değişik yöntemlerle daha iyi öğrenir, farklı çalışma ve öğrenme hızlarıyla üzerinde çalışan materyali içselleştirir. Tüm bu değişkenlerin ders ortamında öğrenci için engel olmaktan çıkması için, kendisine özel bir desteğe ihtiyacının olması doğaldır.

Özel Ders Sistemi

  • Öğrencilerin seviyesi eğitimcilerimiz tarafından analiz edilir.
  • Sadece ihtiyaç duyulan dersler için hizmet verilir. Her öğrenciye aynı ders programı sunulmaz.
  • Belirlenen seviyeye göre öğrencinin ders programı öğrenci ve veli ile birlikte oluşturulur.
  • Yapılan program, müfredata uygun şekilde konular bire bir özel ders ile işlenir.
  • Soru çözümleri kolaydan zora doğru yapılarak öğrencinin pratik kazanması sağlanır.
  • Soru çözme ve kitap bitirme ev ödevleri verilerek kazanımların tamamlanması sağlanır.
  • Öğrencinin kütüphanede bu ödevleri tamamlaması öğretmen gözetiminde devam eder.
  • Bu ödevlerin sonucunda, eksikler ve anlaşılmayan konular saptanır. Tekrar yapılması için program düzenlenir.
  • Eğer tekrar gerekmezse daha fazla soru çeşidi üzerinde öğrencinin başarısı pekiştirilir.

Özel Ders Fiyatları

Atabey Eğitim Kurumları bünyesinde bulunan tüm şubelerde lokasyon farketmeksizin tek fiyat politikası uygulanmaktadır. Bire bir özel dersler için ders başı birim fiyat 90 TL’dir.

Yukarıda verdiğimiz fiyatlarla ders paketinizi oluşturmak için atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlari sayfamızı ziyaret edin…

İstanbul Özel Ders

İstanbul genelinde 24, Gebze’de 2 olmak üzere toplamda 26 şubesiyle özel ders hizmeti veren kurumumuz için öncelik, öğrencilerin problem yaşadığı branşlarda bire bir ders sistemi ile okul sınavlarına takviye öğretim hizmeti sunmaktır. Sınavlara hazırlık ve okula takviyede etkili öğretim sunmak için özel olarak dizayn edilen bire bir eğitim sınıflarımızda öğrenci ve öğretmen doğrudan etkileşime geçerek Atabey farkını yaşamaktadır. İstanbul’da özel ders hizmeti alanında kurumsal yapısıyla farklı bir tecrübe sunan kurumumuz ekonomik fiyat politikasıyla her kesime hitap etmektedir.

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer Özel Ders YazılarıÖzel Ders Blogu


Diğer Rehberlik Yazıları / Rehberlik

Telefon+90 216 706 50 25

   Fiyat Hesaplama