Ataşehir Özel Ders

Ataşehir Özel Ders

Ataşehir’de veya İçerenköy, Ferhatpaşa,  Yenisahra, Kayışdağı ya da Örnek Mahallesinde mi yaşıyorsunuz? Özel derse mi ihtiyacınız var? TYT-AYT hazırlık kursu mu arıyorsunuz? Okul derslerine takviye alabileceğiniz bir kurs merkezi mi yoksa yeni sınav sistemi olan LGS ile lise sınavına hazırlanacak bir etüt merkezi mi arıyorsunuz? Ataşehir’de bütün eğitim ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir kurum var.

Atabey Eğitim Kurumları Ataşehir, Kayışdağı, İçerenköy ve Örnek Mahallesinde bulunan özel ders merkezi şubeleriyle hizmetinizde… Üstelik eğitim takviyesi ihtiyaçlarınızı çok ekonomik fiyatlarla ve özel ders konseptiyle karşılıyor. Atabey Özel Kurs Merkezleri’nde özel ders 90 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Üstelik bu özel dersleri kurumsal, disiplinli ve MEB kontrollü şeklinde alacaksınız. Bu kadar ekonomik ve kaliteli olabilir mi diyorsanız Atabey Özel Kurs Merkezleri sizleri ücretsiz tanışma dersine davet ediyor.

Gelin hem çocuğunuzun akademik seviyesini ve ders takviye ihtiyaçlarını görün hem de Atabey Özel Ders Merkezlerinde kurumsal özel dersle tanışın.

Çocuğunuz Zeki Ama Ders Çalışmıyor Mu?

Cep telefonu, tablet, internet kısaca dijital dünyanın gelişmesiyle öğrencileri evde ders çalıştırmak veliler için giderek zorlaşıyor. Öğrencilerde evde anlamadıkları yerleri soracak kimse bulamadıklarından ders motivasyonları kayboluyor. Atabey Özel Ders Merkezleri’nde öğrencilerimiz özel derslerini aldıktan sonra ya da diğer günlerde öğretmen gözetiminde bireysel ders çalıştırılırlar. Bu sayede özel derste öğrendikleri konuları pekiştirir ve anlamadıkları noktaları öğretmenlerine sorabilirler. Bu hizmet Atabey Özel Ders Merkezi öğrencilerine tamamen ücretsizdir.

İster TYT-AYT, ister LGS, ister sınavlara hazırlık ister okul derslerine takviye olsun, Atabey Özel Ders Merkezleri tüm eğitim ihtiyaçlarınıza cevap verir. İsterseniz ihtiyacınız sadece Matematik olsun ya da Fizik ya da İngilizce… Tamamen size özel bir programla takviye ihtiyacınız giderilir.

90 TL’den başlayan fiyatlarla ders paketinizi oluşturmak için atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlari sayfamızı ziyaret edin…

Atabey Özel Ders Merkezleri’nde Alabileceğiniz Hizmetler Nelerdir?

Ataşehir Özel Ders Şubemizi Tercih Eden Öğrencilerimizin Okullarından Bazıları

İlkokullar
TEB Ataşehir İlkokulu
 Ali İhsan Hayırlıoğlu İlkokulu
 Doğa Koleji Ataşehir
Ortaokullar
Emlak Konut Ortaokulu
Hasan Leyli Ortaokulu
Sait Cordan Ortaokulu
Liseler
Hayrullah Kefoğlu Anadolu Lisesi
Tuzla Anadolu Lisesi
Profesör Faik Somer Anadolu Lisesi

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer Özel Ders YazılarıÖzel Ders Blogu


Diğer Rehberlik Yazıları / Rehberlik

Telefon+90 216 706 50 25

   Fiyat Hesaplama