Fizik Özel Ders

Fizik Özel Ders

Çocuklarınızın sınavlara hazırlanması, derslerinde daha başarılı olması için tam donanımlı öğretmenlerimizden oluşan Atabey Kurumlarımızda, Fizik özel ders vermekteyiz.

Fizik özel dersi alanında en iyi şekilde kendisini yetiştirmiş, fizik branşı konularına hakimiyeti tam ve öğrenci ile kolay iletişim kurabilen genç ve dinamik kadromuz vermektedir. Fizik özel ders öğretmenlerimizin çoğu bire bir ders deneyimli, üniversitelerin fizik öğretmenliği ve fizik bölümlerinden mezun olmuş eğitmenlerden oluşmaktadır.

Öğrencinin, fizik dersi ile ilgili konu eksiği, bilgi yetersizliği veya yanlış öğrenim gibi etkenler fizik dersinden soğumasına neden olabiliyor.

90 TL’den başlayan fiyatlarla ders paketinizi oluşturmak için atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlari sayfamızı ziyaret edin…

fizik

Öğrenciler genelinde fizik dersinde konuları tek seferde kavramakta zorluk yaşadıklarından öğrenim hayatlarının belirli dönemlerinde özel ders  alma ihtiyacı duyabilirler. Bizim amacımız öğrencilerimizin fizik özel ders programı ile hızlı bir şekilde sorun çözebilme becerisine sahip olmasını sağlamak.

Öğrencilerimize gerek okul sınavlarında gerekse hız ve becerilerini ölçen diğer tüm sınavlarda çıkabilecek fizik dersi ile ilgili sorular hakkında pratik bilgiler öğreterek, soru çözümü konusunda beceri ve hız kazanmasını sağlıyoruz.

İstanbul genelinde Atabey Özel Ders olarak her seviyedeki öğrenciye hitap edebilecek deneyimli öğretmenlerle kaliteli bir eğitim vermekteyiz. Öğrenciniz Fizik dersini kalıcı olarak öğrenmek istiyorsa sizleri Atabey Özel Ders Merkezlerine bekliyoruz.

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


 


Diğer Matematik Yazıları / Matematik


Diğer Sınava Hazırlık Yazıları / Sınava Hazırlık

Telefon+90 216 706 50 25

   Fiyat Hesaplama