Grup Ders

Grup Ders Atabey’de

Grup ders sisteminde kurumumuzun amacı sizi yüksek ve verimsiz ders saatleri yerine faydalı, sağlıklı bir ortamda deneyimli öğretmenler eşliğinde öğrenci seviyesine göre dizayn edilmiş sınıflarda eğitim vermektir.

Kalabalık sınıflar yerine öğrenci seviyesine uygun 6 kişilik gruplarda gerekli materyaller ile ( konu anlatımı, döküman, test ) enerji ve zamandan tasarruf edilerek ekonomik ve verimli bir eğitim sağlanır.

90 TL’den başlayan fiyatlarla ders paketinizi oluşturmak için atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlari sayfamızı ziyaret edin…

Öğrencilerimizin sınava hazırlık süreçleri için hazırladığımız paketlerle grup ders alabilir. Ayrıca etüt yapabilecekleri kütüphane çalışmalarıyla kendi çalışma disiplinlerini kazanabilirler. Akran dayanışması sayesinde öğrencilerin motivasyonları çalışma süreci boyunca yüksek olmaktadır. Bir yıllık hazırlık süreçlerinde butik sınıfımızda aldıkları dersler sayesinde odaklanmaları artacaktır. Kalabalık sınıflardan arındırılmış hazırlık süreçlerimiz sayesinde başarıyı yakalayabilirsiniz.

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer Özel Ders YazılarıÖzel Ders Blogu


Diğer Rehberlik Yazıları / Rehberlik

Telefon+90 216 706 50 25

   Fiyat Hesaplama