Grup Ders

Grup Ders Atabey’de

Grup ders sisteminde kurumumuzun amacı sizi yüksek ve verimsiz ders saatleri yerine faydalı, sağlıklı bir ortamda deneyimli öğretmenler eşliğinde öğrenci seviyesine göre dizayn edilmiş sınıflarda eğitim vermektir.

Kalabalık sınıflar yerine öğrenci seviyesine uygun 6 kişilik gruplarda gerekli materyaller ile ( konu anlatımı, döküman, test ) enerji ve zamandan tasarruf edilerek ekonomik ve verimli bir eğitim sağlanır.

90 TL’den başlayan fiyatlarla ders paketinizi oluşturmak için atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlari sayfamızı ziyaret edin…

Öğrencilerimizin sınava hazırlık süreçleri için hazırladığımız paketlerle grup ders alabilir. Ayrıca etüt yapabilecekleri kütüphane çalışmalarıyla kendi çalışma disiplinlerini kazanabilirler. Akran dayanışması sayesinde öğrencilerin motivasyonları çalışma süreci boyunca yüksek olmaktadır. Bir yıllık hazırlık süreçlerinde butik sınıfımızda aldıkları dersler sayesinde odaklanmaları artacaktır. Kalabalık sınıflardan arındırılmış hazırlık süreçlerimiz sayesinde başarıyı yakalayabilirsiniz.

Telefon+90 216 706 50 25

   Fiyat Hesaplama