İngilizce Özel Ders

İngilizce Özel Ders

İngilizce dersi ülkemiz okullarında 2. sınıftan itibaren müfredata alınıp işlense de öğrencilerimizin bu dile olan takviye ihtiyacı azalmamakta aksine gün geçtikçe çoğalmaktadır. Özel İngilizce dersi, İstanbul geneli şubelerimizde veli ve öğrenciler tarafından Matematik dersiyle birlikte en fazla talep edilen derslerin başında gelmektir.

Özel İngilizce dersi, kurumlarımızda MEB müfredatına sadık kalınarak işlenmekte ve öğrencilerimizin gireceği sınavlara bu şekilde hazırlanmalarını sağlamaktayız. İngilizce özel ders hocası olarak görev alan öğretmenlerimiz, kurumlarımıza gelerek ders talebinde bulunan öğrenci veya velilerimizin taleplerini en doğru şekilde analiz edip, öğrencimizle ücretsiz tanışma ve seviye belirleme dersi işlemektedir. Bu ders sonunda öğrencimizin temel takviye ihtiyacını belirlemekte ve bu ihtiyaca göre bir paket oluşturmaktayız.

Kişiye Özel Program

Öğrencimize özel olarak hazırlanan ders programı velimizle paylaşılarak uygun bir takvim hazırlanır ve derslerimize başlamış oluruz. Eğitim içeriği genel olarak MEB müfredatından dolayı gramer, kelime ezberi ve yazılı ödev şeklinde oluşmaktadır.

Gramer derslerinde öğrencinin eksik olduğu konular özenle anlatılmakta, kelime ezberi kısmı ise öğrenciye sürekli kelime yazdırarak değil derste ve ders sonrasında bu kelimeleri kullandırma şeklinde yapılmakta, bu şekilde günlük hayatta kullandığı kelimelerin akılda kalması sağlanmaktadır. Öğrencilerimizin seviyelerine göre kendilerine testler yapılmakta ve akademik gelişimleri hakkında velilerimize sistemli şekilde geri bildirim yapılmaktadır.

90 TL’den başlayan fiyatlarla ders paketinizi oluşturmak için atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlari sayfamızı ziyaret edin…

ingilizce

Özel İngilizce Dersi Fiyatları

Atabey olarak sınavlara hazırlık ve okul derslerine birebir dersle takviye eğitimi vermekteyiz. Özel İngilizce ders fiyatlarının her geçen gün artıyor olmasına rağmen kurumsal olarak bu hizmeti size en uygun fiyatlarla verebilmek için şubelerimizi gerekli görülmeyen gösterişli ve öğrencilerimizin dikkatlerini dağıtacak unsurlardan arındırarak dizayn ediyoruz. Kalabalık sınıf ortamlarında “acaba yanlış söylersem arkadaşlarım güler mi” “acaba rezil olur muyum” gibi sorularla kendisini dersten uzaklaştıran öğrencilerimizi birebir ders ortamında sadece özel ders öğretmeni ile buluşturarak bu psikolojiye girmesini engellemeyi hedefliyoruz. İngilizce özel ders fiyatlarımızı belirlerken bu dersi talep eden veli ve öğrencilerimizin oturduğu ilçeye göre değil, alacağı ders sayısına göre belirliyoruz. 50 ₺’den başlayan ders fiyatlarımızla alakalı bilgi almak ve ücretsiz tanışma dersimize katılmak için formumuzu doldurabilir veya bize ulaşabilirsiniz.

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer İngilizce Yazılarıİngilizce


Diğer Özel Ders YazılarıÖzel Ders Blogu

Telefon+90 216 706 50 25

   Fiyat Hesaplama