Kartal Özel Ders

Kartal’da Özel Ders, Etüt Merkezi Veya Dersane Mi Arıyorsunuz?

Muhtemelen Kartal’da oturuyorsunuz. Öğrencinizin okulda aldığı eğitim size yeterli gelmiyor ve takviye programlara ihtiyaç duyuyorsunuz. Yeni sınav sistemi hakkında sorularınız da var?

Bunun için Kartal’da etüt merkezi, dersane, İngilizce kursu ya da özel kurs merkezi arıyorsunuz. Belki de Kartal’da özel ders öğretmeni bulabileceğim bir yer var mı diye düşünüyorsunuz.

Özellikle dersanelerin özel öğretim kursuna çevrilmesi, etüt merkezlerinin kapatılması, İngilizce kursu ve özel kurs merkezlerinin yapısının değiştirilmesi takviye kurum bulma işini zorlaştırıyor. Birde üstüne gelen yeni sınav sistemi öğrenci ve velilerin işini zorlaştırdı.

Atabey Özel Ders Merkezleri’nde Alabileceğiniz Hizmetler Nelerdir?

Kartal ve çevresinde ikamet ediyorsanız çevremde dersane, etüt merkezi, İngilizce kursu var mı diye düşünmenize hiç gerek yok. Kartal’ın semtlerinde açılan özel ders şubelerimiz var. Kartal sınırları içerisinde Cevizli, Soğanlık ve Topselvi olmak üzere 3 adet özel ders merkezimiz bulunmaktadır. Tüm ihtiyaçlarınız için size çok yakın bir kurum mutlaka vardır. İster okul takviyeleri için olsun, ister İngilizce dersleri için olsun, ister okul sınavlarına hazırlık için olsun, ister MYS sisteminde LGS veya eski adıyla TEOG olsun, isterse TYT-AYT veya eski adıyla YGS-LYS olsun. Dilerseniz de ilkokul, ortaokul, lise de bir öğrenciniz var sınava girmese de okul notlarına katkı sağlamak, yazılı çalışmaları yaparak daha yüksek not almasını istiyor olun.

Bütün bu sınav hazırlıklarını ya da ara sınıf takviyelerini Kartal’da dersane, etüt merkezi veya kurs merkezi aramadan tek bir eğitim kurumundan alabilseydiniz ve bu hizmet size özel ders konsepti ile sunulsaydı nasıl olurdu? Evet uzaklarda aramayın. Kartal’da bütün sınava hazırlık süreçlerinde yanı başınızda tüm bu hizmetleri size özel eğitim formatında verebilecek kurumsal bir eğitim kurumu var; Atabey Özel Ders Merkezi.

90 TL’den başlayan fiyatlarla ders paketinizi oluşturmak için atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlari sayfamızı ziyaret edin…

Bütün bu sınav hazırlıklarını ya da ara sınıf takviyelerini Kartal’da dersane, etüt merkezi veya kurs merkezi aramadan tek bir eğitim kurumundan alabilseydiniz ve bu hizmet size özel ders konsepti ile sunulsaydı nasıl olurdu?

Kartal’da bütün sınava hazırlık süreçlerinde yanı başınızda tüm bu hizmetleri size özel eğitim formatında verebilecek kurumsal bir eğitim kurumu var; ATABEY ÖZEL DERS MERKEZİ.

8. Sınıfta Öğrenciniz Var Lgs’ye Mi Hazırlanıyor?

OKS, SBS, TEOG derken yeni sınav sistemi MYS ile hayatımıza LGS sınavı girmiş oldu. Velilerin kafası iyice karıştı. Sizin de 8. sınıfta öğrenciniz varsa LGS veya eski adıyla TEOG sınavına hazırlanıyorsunuzdur. Mesela İngilizce dersleri ve Matematik konuları öğrencinizi zorluyor ve takviye gerekli ama diğer derslerden ihtiyacınız yok. İstiyorsunuz ki sadece Matematik ve İngilizce özel ders alayım. Fen ve Teknoloji, Türkçe, İnkılap Tarihi gibi derslerden özel ders almak istemiyorsunuz. Dersane ve etüt merkezlerinde bu dersleri almasanız da para ödüyorsunuz. İngilizce kursunda ise diğer dersler yok. İşte tam da bu sebeplerden Atabey Özel Ders Merkezi tam size göre.

Üniversite Sınavına(TYT-AYT) Hazırlıkta Özel Ders

Eski adı YGS-LYS olan ve yeni sınav sistemi TYT ile hayatımıza girecek olan YKS sınavı yeni sorunları beraberinde getirdi. Üniversite sınavına hazırlanıyorsanız ve matematikten takviye gerekli ama diğer derslere ihtiyacınız yoksa nasıl yapacaksınız? İstiyorsunuz ki sadece size özel bir program hazırlansın ve bu programda Matematik özel ders hariç diğer branşlardan yani Fizik, Kimya, Türkçe, Coğrafya, İngilizce gibi dersler olmasın. Dersane ve etüt merkezlerinde bu dersleri almasanız da para ödüyorsunuz. Kartal ve çevresinde bulunan özel kurs merkezlerimiz tam size göre. Sizin ihtiyaçlarınıza göre özel eğitim programı hazırlıyoruz. Sadece ihtiyacınız olan dersleri alıp daha ekonomik fiyatlarla takviye ihtiyacınızı karşılıyoruz. Kişiye özel programın yanı sıra kütüphane çalışmalarımızla anlatılan derslerin pekiştirildiği, öğretmen kontrollü bir ders çalışma salonu, sessiz ve odaklanmayı sağlayan bir ortama da sahip olmuş olursunuz. Kartal’da bulunan Atabey Özel Kurs Merkezi TYT-AYT, TEOG, LGS ve okul sınavlarına takviye gibi tüm sınav hazırlıklarında size yardımcı olacaktır.

Ayrıca Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, İngilizce, Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Coğrafya, Edebiyat gibi tüm derslerde özel ders konsepti ile size ekonomik imkanlarla semtinizde kaliteli ve kurumsal bir eğitim kurumundan ders alma imkanı sunuyoruz. Daha detaylı bilgi için sitemizi gezebilir, videolarımızı izleyebilir veya bizi arayabilirsiniz. 20 şubesi ile İstanbul’un en güçlü özel ders firması Atabey Özel Ders Merkezi Kartal’da…

Kartal ilçesinde ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerini sınavlara hazırlayan dört adet şubemiz bulunmaktadır. Okula yakın şubelerimizi tercih edilmesinin en büyük nedeni öğrencinin okul çıkışı da şubelerimize gelme imkanı olmasıdır.

Bizi tercih eden öğrencilerimizin okullarını aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

İlkokullar
Ergenekon İlkokulu
Gürbüz Bora İlkokulu
Nihat Erim İlkokulu
Salih Nafiz İlkokulu
Medine Tayfur İlkokulu
Kutlu Aktaş İlkokulu
İbrahim Öztürk İlkokulu
Atatürk İlkokulu
Şehit Üsteğmen Gökhan Yavuz İlkokulu
Ortaokullar
Mahmut Kemal Ortaokulu
Çakabey İmam Hatip Ortaokulu
Cevizli Ortaokulu
Soğanlık İmam Hatip Ortaokulu
Toki Ortaokulu
İhsan Zakir Ortaokulu
Kılıçaslan Ortaokulu
Pendik İmam Hatip Ortaokulu
Emir Sencer Ortaokulu
Liseler
Semiha Şakir Anadolu Lisesi
Süleyman Demirel Anadolu Lisesi
Maltepe Anadolu İmam Hatip Lisesi
Hatice Bayraktar Anadolu Lisesi
Kartal Disk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
Vali Erol Çakır Ticaret Meslek Lisesi
Kartal Anadolu Lisesi
Pendik Anadolu Lisesi
Atalar Endüstri Meslek Lisesi

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer Özel Ders YazılarıÖzel Ders Blogu


Diğer Rehberlik Yazıları / Rehberlik

Telefon+90 216 706 50 25

   Fiyat Hesaplama