Maltepe Özel Ders

Maltepe’de Özel Ders, Etüt Merkezi, Dersane ve Yabancı Dil Kursu

Maltepe’de mi ikamet ediyorsunuz? Semtiniz de Maltepe kadar özel olabilir. Zümrütevler, İdealtepe, Fındıklı, Başıbüyük, Gülsuyu, Küçükyalı ya da Esenkent gibi. Eğer Maltepe’de yaşıyorsanız ve eğitim takviyesine ihtiyacınız varsa size güzel haberlerimiz var. Maltepe, Fındıklı, Küçükyalı ve Zümrütevler Özel Ders şubelerimiz size çok yakın ve bu kurumlarda eğitim takviyesinde ihtiyacınız olan her şey toplanmış durumda.

Atabey Eğitim Kurumları bünyesinde hizmet veren özel ders şubelerimiz eğitim alanındaki takviye ihtiyaçlarınıza bire bir ders konseptiyle hizmet veriyor. Özel ders, Maltepe halkının yıllar öncesinden bildiği ve yüksek fiyatlarla satın aldığı bir modeldir. Ders takviyelerinin en verimli hali olmasına rağmen ekonomik sebeplerden ötürü çok yaygınlaşmamıştır. Atabey Eğitim Kurumları, bölgede bulunan 4 özel ders merkeziyle birebir dersi herkesin faydalanabileceği bir konseptte hizmetinize sunmaktadır.

Atabey Özel Ders Merkezleri’nde Alabileceğiniz Hizmetler Nelerdir?

Dilerseniz Maltepe’de bulunan özel ders merkezlerinde üniversite sınavlarına, yeni sınav sistemine (TYT-AYT) uygun şekilde hazırlanabilirsiniz ya da yeni sınav sisteminde adı değişen TEOG, yeni adıyla LGS sınavına hazırlanabilirsiniz. Üstelik bu derslerden ihtiyacınız olanları belirleyip öğrencinizin başarılı olduğu dersler için para ödemenize gerek kalmaz. Öğrencimiz Matematik ve Fizik derslerinden takviye ihtiyacı duyuyorsa neden Kimya, Dil Anlatım dersleriyle vakit kaybetsin ki? Dahası bu durum daha ekonomik fiyatlarla sınav hazırlığı imkanı sunuyor.

Belki daha sınava hazırlık sürecinde değil öğrencimiz ve okul derslerine takviye istiyor. İngilizce ve Matematik dersinde takviye ihtiyacı duyuyor. Türkçe ve Fen ve Teknoloji derslerinde zaten başarılıysa sadece Matematik ve İngilizce derslerinden çocuğunuza özel bir program oluşturabiliriz. Siz de çok uygun fiyatlarla eğitim takviyesi almış olursunuz. Sizin paranız cebinizde kalırken öğrencimizin vakti de kendisine kalır.

Takviye Eğitimde Yeni Dönem…

Yeni dönemle birlikte Türkiye’de takviye eğitimin çehresi değişti. Dersaneler ve etüt merkezleri kapatıldı. Yabancı dil kursu ve takviye kurslara yeni yönetmelikler getirildi. İşin aslına bakarsanız özellikle dersaneler takviye noktasında başarı seviyesi düşük öğrencilerde –ki bu öğrencilerin %70’ini oluşturuyor- işe yaramıyordu. Butik eğitim, koçluk ve özel ders ise ekonomik değildi. Artık hem ekonomik hem de her başarı seviyesine hitap edebilen Atabey Özel Ders Merkezleri var. Hem de size çok yakın. Atabey Eğitim kurumları Bostancı Özel Ders ve Maltepe Özel Ders Merkezleri birebir eğitimi ekonomik fiyatlarla size sunuyor.

90 TL’den başlayan fiyatlarla ders paketinizi oluşturmak için atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlari sayfamızı ziyaret edin…

Özel Ders Fiyatları 90 TL’den Başlıyor

Bu kadar ekonomik birebir ders vurgusundan sonra fiyatları merak etmişsinizdir. Şubelerimizde bire bir ders fiyatları 90 TL’den başlamaktadır. Üstelik tanışma dersi ücretsizdir. Matematik özel ders, Fen ve Teknoloji özel ders, İngilizce özel ders, Fizik özel ders, Kimya özel ders, Geometri özel ders… Her branştan dilediğiniz kadar bire bir ders için doğru adres Atabey Özel Ders Merkezi…

Öğrencilere  Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, İngilizce, Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Coğrafya, Edebiyat gibi tüm derslerde özel ders konsepti ile ekonomik ölçüde fiyatlarla ilçenizde kaliteli ve eğitim kurumundan okula takviye alabilirsiniz. Ayrıca sınava hazırlananlar için hazırlana özel paketler ile tam odaklı çalışma sağlanır.

31 şubesi ile İstanbul’un en köklü özel ders firması Atabey Özel Ders Merkezi Maltepe’de…

Maltepe ilçesinde ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerini sınavlara hazırlayan dört adet şubemiz bulunmaktadır. Okula yakın şubelerimizi tercih edilmesinin en büyük nedeni öğrencinin okul çıkışı da şubelerimize gelme imkanı olmasıdır.

Bizi tercih eden bazı öğrencilerimizin okullarını aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

İlkokullar
Gülensu İlkokulu
Gülsuyu İlkokulu
Dumlupınar İlkokulu
Ortaokullar
Turgay Ciner Ortaokulu
Emine İbrahim Peken Ortaokulu
Güzin Dinçek Ortaokulu
Cumhuriyet Ortaokulu
Liseler
50. Yıl Tahran Lisesi
Handan Hayrettin Anadolu Lisesi
Maltepe Anadolu Lisesi
Orhangazi Anadolu Lisesi

Telefon+90 216 706 50 25

   Fiyat Hesaplama