Matematik Özel Ders

Matematik Özel Ders

Matematik dersi ülkemiz eğitim sisteminin her sınıf ve sınavı için hep en önemli ders konumunda olmuştur. Üniversiteye hazırlık dönemi, liselere geçiş dönemi ve ara sınıflar için öğrenci ve velilerin yüksek not taleplerinin en fazla olduğu derstir.

Kat sayısı ve sınav sonuçlarına etkisi yüksek olan matematik dersi genel olarak en fazla talebi olan özel ders branşıdır. Özel matematik dersi talep edilmesinin başlıca sebeplerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;

  • Temel eksikliği
  • Derse olan ön yargı
  • Sınıf ortamındaki sosyal baskı
  • Kalabalık ortamda dikkat dağınıklığı
Loading...
Almak İstediğiniz Ders Sayısı 150.00 ₺ 0

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


* Önemli

Yukarıda sıraladığımız sebepler genel olarak öğrencilerimizin kalabalık sınıf ortamlarında karşılaştıkları problemlerdir. Atabey’de birebir ders ile bu problemlerin asgariye indirilmesi hedeflenmektedir. Atabey olarak biz matematik ve diğer branşlar için verdiğimiz birebir derslerde öğrencilerimizin bu problemlerle karşılaşmaması ve varolan ön yargılarını aşmalarını hedefliyoruz.

Peki Atabey’de özel matematik dersinin avantajları neler?

  • Birebir ders olması sebebiyle öğretmenlerimiz öğrencilerinin seviyelerine göre program oluştururlar.
  • Öğrencilerimiz, öğretmenlerine anlamadıkları konuları sosyal baskı hissetmeden rahatça sorabilir ve konuyu anlamadan diğer konuya geçmemiş olurlar.
  • Ders sonlarında etüt çalışmalarımızla bol bol soru çözümü yaparak hem derse olan ön yargıyı aşmış hem de konuları daha iyi anlamış olurlar.
  • Ders süresi boyunca dikkat dağıtacak etkenlerden arındırılmış sınıflarımızda sadece derse motive olan öğrencilerimizin kendilerine olan özgüvenleri artmaktadır.
  • Öğrencilerimizin durumları ders sonu müdürlerimize rapor edilmekte ve velilerimize yapılan geri bildirim aramalarıyla velilerimizin eğitim sürecinden haberdar olmaları sağlanmaktadır.
geometri

Matematik Özel Ders İstanbul

Matematik özel ders, İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında çok fazla alternatifin bulunduğu bir alana sahiptir. Üniversite öğrencileri, mühendisler ve etüt merkezlerinde bu hizmeti bulabilirsiniz. Atabey olarak biz matematik bire bir dersi İstanbul’da kurumsal olarak velilerimize sunan, ve sektördeki tecrübesiyle bu alanda iddiası olan kurumlardan biriyiz. İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında 30’u aşkın şubemizde ders taleplerinize en uygun fiyatlarla ve size özel paketlerle hizmet vermeyi sürdürmekteyiz. Sizi de İstanbul’daki şubelerimize bekliyoruz. Üstelik ücretsiz tanışma dersimiz ile sistemimizi ve şubelerimizi yakından tanıyabilirsiniz. Ücretsiz tanışma dersi için bizi arayabilir veya aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

90 TL’den başlayan fiyatlarla ders paketinizi oluşturmak için atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlari sayfamızı ziyaret edin…

Matematik Özel Ders Fiyatları

Matematik ve daha birçok dersin eğitimini verdiğimiz kurumumuzda öğrencilerimizin büyük bir çoğunluğu eğitim hayatlarında başarılı olmaktadır. Biz de uzman öğretmen kadromuz ile birlikte öğrencilerimizin hedeflerini, hayallerini gerçekleştirmeleri için her daim destek oluyoruz. Ders saatine, birebir veya ikişer, üçer kişilik gruplara göre belirlenen matematik özel ders fiyatları 50-90 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Ders sayısı arttıkça ders başına düşen ücret azalacaktır. Farklı eğitim kurumlarındaki matematik özel ders fiyatları ile kıyaslandığında çok uygun fiyatlara birebir özel dersi Atabey çatısı altında bulabilirsiniz.

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


 


Diğer Matematik Yazıları / Matematik


Diğer Sınava Hazırlık Yazıları / Sınava Hazırlık

Telefon+90 216 706 50 25

   Fiyat Hesaplama