Pendik Özel Ders

Pendik Özel Ders

Kaliteli Ve Ekonomik Özel Ders Pendik’te

Öğrencilerin sınav çalışma temposu bir yana sistemin değişmesi de velileri karanlık bir noktaya itti. Bu süreçte derslere/sınavlara destek arayışına giren veliler için Pendik ilçesinde özel ders veren kurumumuz yeni eğitim yılına başladı.

Öğrencinin çalışma disiplini alması ve onu devam ettirmesi için düzenli haftalık dersler asıl tercih edilenlerdir. Ama öğrencinin istediği kadar ders aldığı esnek çalışma saatlerini web sayfamızda bulabilirsiniz. Ayrıca Pendik şubemizde de grup dersleri ile oluşturulan ekonomik sınıflar hem öğrencinin az kişilik sınıflarda daha çok verim almasını sağlıyor hem de evin bütçesine zarar vermiyor.

90 TL’den başlayan fiyatlarla ders paketinizi oluşturmak için atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlari sayfamızı ziyaret edin…

Pendik’te Özel Ders, Dersane, Etüt Merkezi Mi Arıyorsunuz?

Pendik ilçesi veya Kurtköy, Kaynarca, Kavakpınar, Güzelyalı, Esenyalı, Sapanbağları ya da Dolayoba’da mı oturuyorsunuz? Eğer özel ders, dersane, etüt merkezi, yabancı dil kursu arıyorsanız yani sizin ya da öğrencinizin eğitim takviyesine ihtiyacı varsa doğru yerdesiniz.

Atabey Eğitim Kurumları, Pendik Özel Ders, Kurtköy Özel Ders ve Sapanbağları(Topselvi) Özel Ders Merkezleriyle eğitim takviyelerinde artık size çok yakın. Bunun yanında eğitim takviyesini sizlere birebir ders konseptiyle sunuyor. Hem de çok ekonomik fiyatlarla…

Atabey Özel Ders Merkezleri’nde Alabileceğiniz Hizmetler Nelerdir?

Atabey Eğitim Kurumları Pendik, Kurtköy ve Sapanbağları’ndaki merkezlerinde birebir ders formatıyla sizi sınavlara hazırlıyor, okul derslerine takviye eğitim veriyor. Üniversite giriş sınavlarına yeni sınav sistemine (TYT-AYT) uygun şekilde birebir özel dersle çok daha verimli şekilde hazırlanabilirsiniz. Aynı şekilde LGS sınavına ya da eski adıyla TEOG sınavına da Pendik Özel Ders, Kurtköy Özel Ders ve Sapanbağları Özel Ders şubelerinde hazırlanabilirsiniz.

Ayrıca sizin için hazırladığımız blog yazılarımızı incelemenizi tavsiye ederiz. Özel ders alanında uzman öğretmen ve yöneticilerimizin tavsiyelerinden oluşan serimizi kaçırmanızı istemeyiz. Aşağıda gördüğünüz resimlerden özel ders blogumuza ulaşabilirsiniz. İyi okumalar…

8. Sınıfta Öğrenciniz Var Lgs’ye Mi Hazırlanıyor?

OKS, SBS, TEOG derken yeni sınav sistemi MYS ile hayatımıza LGS sınavı girmiş oldu. Velilerin kafası iyice karıştı. Sizin de 8. sınıfta öğrenciniz varsa LGS veya eski adıyla TEOG sınavına hazırlanıyorsunuzdur. Mesela İngilizce dersleri ve Matematik konuları öğrencinizi zorluyor ve takviye gerekli ama diğer derslerden ihtiyacınız yok. İstiyorsunuz ki sadece Matematik ve İngilizce özel ders alayım. Fen ve Teknoloji, Türkçe, İnkılap Tarihi gibi derslerden özel ders almak istemiyorsunuz. Dersane ve etüt merkezlerinde bu dersleri almasanız da para ödüyorsunuz. İngilizce kursunda ise diğer dersler yok. İşte tam da bu sebeplerden Atabey Özel Ders Merkezi tam size göre.

Öğrencinin aldığı özel ders zamanı dışında Pendik şubemizde kütüphanede soru çözümü yapılıyor . Okul sınavları döneminde öğretmenleri ile eksik olduğu konular tekrar edilip gerekli çalışmalar yapılıyor. Bu takip sistemi ile müdahalede geç kalınmıyor.

Oluşturulan özel ders sistemimizle evdeki hesap çarşıya uyuyor. Çocuklar okul dersleri yanında lise ve üniversite sınavlarına hazırlanırken velilerin yüzü gülüyor.

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer Özel Ders YazılarıÖzel Ders Blogu


Diğer Rehberlik Yazıları / Rehberlik

Telefon+90 216 706 50 25

   Fiyat Hesaplama