Tuzla Özel Ders

Tuzla Özel Ders’te Yeni Bir Sayfa

Tuzla’da mı oturuyorsunuz? İstasyon Mahallesi, İçmeler, Aydınlı, Orhanlı, Akfırat, Postane veya Yayla Mahallesi olsun. Hatta Şifa Mahallesi, Esenyalı ve Güzelyalı da olabilir. Eğer yeni sınav sisteminde TYT-AYT hazırlık ihtiyacınız varsa size güzel bir haberimiz var. Atabey Eğitim Kurumları’nın Tuzla Özel Ders Merkezi YKS-TYT ihtiyaçlarınız için yanınızda. Artık değişen sınav sistemleri gözünüzü korkutmasın. Sadece yeni sınav sistemi TYT-AYT ya da eski adıyla YGS-LYS hazırlık değil liselere giriş sınavı olan LGS, okul derslerine takviye ve yazılılara hazırlık gibi bütün eğitim ihtiyaçlarınız için Atabey Eğitim Kurumları Tuzla Özel Ders Merkezi size yeter. Hem de bütün bu eğitim çalışmalarını özel ders formatıyla sizlere sunuyor. Üstelik çok ekonomik fiyatlarla… Peki bunu nasıl yapıyor?

Özel dersin ne kadar verimli olduğu, bütün seviye gruplarındaki öğrencilere hitap ettiği hepimizin bildiği bir gerçektir. Özel dersle bütün eğitim takviyesi ve sınava hazırlık ihtiyaçlarını çok ekonomik fiyatlarla giderebilmek ise ilk kez duyacağınız bir şey. Özel ders ile çocuğunuz ister üniversite giriş sınavına (YKS-TYT), ister liselere hazırlık sınavına (LGS) hazırlansın, isterse de okul derslerine (Matematik, Fizik, İngilizce vb.) destek almak istesin. Atabey Özel Ders Merkezi Tuzla şubesi tamamen sizin çocuğunuzun talepleri, ihtiyaçları ve akademik durumunu göz önüne alarak bir program oluşturur. Bu program da çocuğunuzun sosyal yaşamına da dikkat edilir. Eğer öğrencimiz Fizik ve Kimya’da başarılı fakat Matematik ve Biyoloji derslerinde takviye ihtiyacı duyuyorsa Atabey Özel Ders Merkezi Tuzla Şubesi öğrencinin programına Fizik ve Kimya dersleri koymaz. Bu şekilde öğrencimiz ihtiyaç duyduğu derslere yoğunlaşırken sizin paranız da cebinizde kalır.

Tuzla Özel Ders Merkezleri’nde Alabileceğiniz Hizmetler Nelerdir?

90 TL’den başlayan fiyatlarla ders paketinizi oluşturmak için atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlari sayfamızı ziyaret edin…

Tuzla’da 90 TL’ye Birebir Ders

Atabey Eğitim Kurumları kurulduğu günden bu yana eğitim takviyesi ihtiyaçlarınızı ekonomik fiyatlarla karşılamıştır. Özel dersin 150-200 TL civarında olduğu şu zaman diliminde 90 TL’den başlayan fiyatlarla kurumsal bir şekilde özel ders vermektedir. Bu konuda kendine o kadar güveniyor ki ücretsiz tanışma dersi yapıyor. Hadi siz de ücretsiz bir şekilde Atabey Özel Ders Merkezi’nde tanışma dersine katılın. Hem öğrencinizin seviyesini ve ihtiyaçlarını görün hem de Atabey’de birebir ders farkını yaşayın.

TYT – AYT Sınavına Atabey’de Hazırlanın

Atabey Eğitim Kurumları Tuzla Özel Ders Merkezi YKS-TYT hazırlığı için size çok uygun gelecek paket programlar hazırladı. Sayısal, eşit ağırlık ya da sözel öğrencisi olmanız farketmez. Atabey’de size özel bir paket program bulunur. Danışman öğretmenler sınava hazırlık süreçlerinde öğrencimize koçluk yapacaklar ve motivasyonlarını en üst seviyede tutacaklar. Ayrıntılar için sizleri Atabey Tuzla Özel Ders Şubesine bekliyoruz.

Tuzla Özel Ders Şubemizi Tercih Eden Bazı Öğrencilerimizin Okulları

İlkokullar
Çağrıbey ilkokulu
Ortaokullar
Piri Reis Ortaokulu
Evliya Çelebi Ortaokulu
Çağrıbey Ortaokulu
Liseler
Mehmet Tekinalp Anadolu Lisesi
Tuzla Anadolu Lisesi
Tuğrul Bey Anadolu Lisesi

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer Özel Ders YazılarıÖzel Ders Blogu


Diğer Rehberlik Yazıları / Rehberlik

Telefon+90 216 706 50 25

   Fiyat Hesaplama