Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

En kıymetlimiz olan öğrencilerimizin ders notlarını yükseltmek için özel ders almasını isteyen ya da sınavdan iyi bir sonuç hedefleyen velilerimiz bize endişelerinden bahsetti. Söz konusu dersler olunca titiz davranmamak elde değil. Her öğrencinin bilişsel düzeyi farklı olduğundan özel derse ihtiyaç duyup duymadığını kestirmek zor olabilir. Mesele sadece özel ders alıp bitmediğinden bu sistem hakkında bir çok soru soruluyor.

Sizin için Atabey Özel Ders ile ilgili tüm soruları cevaplamak istedik. Eğer cevabını bulamadığınız bir soru varsa bize yazmaktan çekinmeyin. Aşağıda sizin için derlediğimiz sıkça sorulan soruları ve cevapları bulabilirsiniz. Böylece tam olarak sizin ihtiyacınız olan hizmeti sunduğumuzu görebilirsiniz. İyi okumalar…

Özel öğretim sektöründe tecrübeli yöneticilerimiz 2011 yılında Cevizli şubemizle yola çıktılar. Geçen yıllarla beraber edindiğimiz deneyimlerle birçok lokasyonda öğrencilerle buluştuk. Daha sonra tüm şubelerimizi tek marka altında birleştirerek Atabey markasını oluşturduk. Deneyimli öğretmen kadromuzla İstanbul’da 34 şube ile hizmet vermekteyiz. Bizi daha yakından tanımak için kurumsallaşma hikayemizi okuyabilirsiniz.

Her öğrencinin bilişsel seviyesi farklıdır. Okulda kalabalıkta kaybolan öğrencinin açığını kapatmak için gittiği etüt merkezi ya da dersaneler vardır. Bu ortamlarda sınıf ortamı modeli ile ders verdiğinden bilgi dağılımında sorun yaşanabilir. Bu nedenle öğrenciyle birebir öğretim yapmak daha verimli ve hızlı sonuçlar doğurur.

Evde alınan özel derste öğrencinin derse hazır olma durumu tamamen keyfi iken, kuruma gelen bir öğrenci zihinsel olarak da ders çalışmaya hazır olarak gelir. Özel hazırlanmış odalarımızda dikkat dağınıklığı olmadan tüm ders saatini en verimli şekilde geçirir.

Branş dersleri arasında ücret farkı olmaksızın ders programınız sizin ihtiyacınıza göre oluşturulur. İstediğiniz branştan istediğiniz adet ders alabilirsiniz. Size uyan günleri ve saatleri seçip bildirmeniz yeterli.

İstanbul’da bulunan 34 şubemizde ücretsiz tanışma dersine katılabilmek için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeniz gerekiyor. Ayrıca özel ders fiyatları sayfamızda bulunan iletişim formunu doldurmanız veya 0216 706 50 25 numarasını arayıp bilgilerinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

Her şubemizde kayıt olan öğrencilerimizin mesai saatleri boyunca yararlanabileceği bir kütüphane bulunmaktadır. Her zaman bir öğretmen gözetiminde ödevlerini burada yapabilirler. Ayrıca öğretmenlerimiz kütüphanede soru çözümünde yardımcı oluyorlar. Böylece okuldan çıkıp buraya gelen öğrenci ödevlerini yapmış ve testini çözmüş olarak evin yolunu tutuyor. Akşam kendisine kalan bir sürü sosyal zaman oluyor…

Şubelerimizde bulunan rehberlik danışmanlarımız da öğrencilerin akademik seviyelerini sürekli kontrol ederler. Bir ya da iki haftalık periyotlarla öğrencinin durumunu veli ile paylaşırlar. Ev ve kurum arasındaki bu iletişim sayesinde öğrencinin düzenli ve kararlı bir şekilde çalışması sağlanmış olur.

Büyük ve kalabalık sınıflarda öğrenci psikolojik olarak kaybolabilir, ayrıca bu ortamlarda dikkatini dağıtacak bir sürü etken vardır. Özel ders sınıflarımız MEB mevzuatına uygun, sadece öğretmen ve öğrencinin bulunabileceği şekilde özel olarak dizayn edilmiştir. Böylece dikkat dağınıklığı olmadan direk öğretim hedeflenir. Öğrencinin dikkati başka şeylerle dağılmaz ve öğretmen sadece tek öğrenciye anlattığından dolayı sürekli geri bildirim alabilir. Böylece tüm ders zamanı verimli ve dolu dolu geçmiş olur.

Yeni gelen öğrencilerimize tanışma dersi ücretsizdir. Daha sonra özel ders ya da grup derse kayıt olan öğrencilerimiz geri kalan zamanlarında kütüphaneden yararlanabilir. Ayrıca okul sınavları yaklaşırken yazılı çalışmaları yapılır ve öğrenci asıl sınavından önce şubemizde küçük bir alıştırma sınavı olur. Böylece eksik konular saptanır ve ders programı şekillenmiş olur. Öğrencilerin çözemedikleri soruları sormaları için kütüphanede her zaman bir öğretmen bulunur ve öğrenci kütüphanede her zaman soru sorabilir.

-Kütüphane

-Akademik Takip

-Yazılı Çalışmaları

-Sınav Hazırlıkları

-Soru Çözümleri

Telefon+90 216 706 50 25

   Fiyat Hesaplama