YKS Hazırlık Fiyatları

YKS Hazırlık Fiyatları

Atabey Eğitim Kurumları’nda yks hazırlık fiyatları belirlenirken ülkemiz ekonomik durumu göz önüne alınarak, gruplardaki öğrenci sayısına göre birim fiyat belirlenmiştir. Grupların sahip olduğu eğitim paketlerinin içeriğinde herhangi bir farklılık bulunmamaktadır. Öğrencilerin kendi motivasyonlarını sağlayabilecek sayılardaki gruplara kaydedilmesine özen gösterilir. Şubelerimizde görevli eğitim kadromuz tarafından her öğrencimiz için bir takip dosyası oluşturulur ve hazırlık süreci boyunca bütün adımlar tek tek bu dosyaya işlenir. Velilerimize düzenli aralıklarla geri bildirim yapılır.

6 Kişilik Program (Kişi Başı Fiyatı)

8.322 ₺

342 saat grup dersi

TYT-AYT deneme sınavları

Eğitim danışmanlığı

Etüt programı

Düzenli geri bildirim

YKS Hazırlık Kursları

Lise öğrencilerinin genelde son sınıfta özen gösterdiği üniversite hazırlık kurslarında tüm konular baştan işlenir. Öğrencinin eksik olduğu konulara yoğunlaşması gerekirken tekrar tekrar bildikleri üzerinden geçmesi vakit kaybı olmakta. Bu nedenle YKS hazırlık kurslarında önemli olan rehberlik sisteminin detaylı tutulmasıdır. Öğrencinin takibini yapan öğretmeni ya da danışmanları muhakkak öğrenciye eğitimsel destek olmalıdır. Velilerin bu yönde almak istedikleri danışmanlığın eğitim ve kariyer ağırlıklı olması YKS hazırlık kurslarını da amacına ulaştırır.

Atabey olarak başarı odaklı veli ve öğrencilerin ilk tercihiyiz. Bunun ana kaynağı  her öğrenci ile ayrı ayrı ilgilenmemiz ve hedeflerine ulaşmak için tüm potansiyeli ortaya koyacak yöntemleri kullanmamızdır.

YKS Hazırlık Programı (TYT – AYT HAZIRLIK)

Okula takviye ve okul sınavlarına hazırlık için oluşturulan birebir ders ve grup ders paketlerimize bir yenisi daha eklendi. Üniversite sınavına hazırlık için grup dersler başladı. Öğrencilerin birebir rehberlik ve danışmanlıkla en verimli şekilde bu sınava hazırlanmalarını sağlayacak bir sistem oluşturuldu. Öğrencilerimizin üniversite sınavına hazırlanırken “motivasyon” ve “kararlılığı” bu sistem sayesinde kazanmasını hedefliyoruz.

Eski üniversite sınavlarında dereceye girenleri hatırlarsınız. “İstikrarlı çalıştım”, “sosyal hayatımdan vazgeçmedim”, “düzenli konu tekrarı yaptım” gibi cümleler duyuyorduk. Yapılan araştırmalar sonucunda sınava hazırlık sürecinin 3-4 aya sığdırılabileceği ama öğrencinin sürekli aynı motivasyon ve performansı sürdüremediği için genellikle bir hatta iki yıla yayıldığı görülmüştür.

Bizde bu konu üzerinde çalışmalarımızı yenileyip öğrencilerin akademik başarılarını yükseltmek için gerekli müfredatı hazırladıktan sonra rehberlik çalışmalarımıza ağırlık verdik. İstanbul’da ilçe merkezi şubelerimizde hizmete girecek olan üniversite sınavı hazırlık için yks hazırlık programımız aşağıdaki gibidir.

Sınavların Adları Değişir Stresi Değişmez

Üniversite sınavları derslerden, dersler sınavlardan, sınavlar konulardan geçiyor. Hal böyle olunca YGS için öğrenciler bol bol soru çözmenin yanında konu çalışmak zorundalar. Okul derslerine yardımcı programlarımız öğrencinin sınav yılına kadar temelini sağlam tutmasını sağlıyor. Okul derslerine sıkı bir şekilde çalışan bir öğrenci aslında kendini bir üst öğretim kurumu için hazırlıyor.

yks hazırlık

Şubelerimizde MEB ve diğer öğretim kurumların sınavları için hazırlık sınıfları bulunmaktadır. Kurumların yapacakları sınavların konu dağılımları ile paralel hazırlanan programlarımız velilerimizin işini kolaylaştırıyor. Öğrenci hem okul hem de sınavlarına Atabey’e gelerek  takviye alıyor.Bu da son yıl hazırlanması gereken sınavları için temelini güçlendiriyor.

YKS başvuru kılavuzu hakkında bilgi almak için atabeyozeders.com/yks-kilavuzu-yayinlandi bağlantısını ziyaret etmelisiniz…

Eski adı ile YGS şimdinin TYT sistemleri uzaktan bakınca benzer sistemler. Ama en önemli fark sınav zamanları . YGS ile LYS arasından eskiden aylar varken şimdi YÖK’ün açıkladığına göre bir hafta sonunda tüm sınavlar yapılmış olacak. Hal böyle olunca “YGS ‘den sonra ikinci oturuma çalışmaya başlarım” gibi hayaller suya düşüyor. Öğrencileri YGS ve LYS konularını planlamasını yapıp çalışmaları gerekli. Bunu tek başına yapacak bir öğrenci olduğu düşünülmesi hayal olacağı gibi ebeveynlerin bunu takip etmesi güçleşecek. Bu nedenle sınav hazırlıkta takviye almak herkesin işini kolaylaştırır.

Şubelerimizde kayıtlı öğrencilerimizden YGS ve LYS gibi üniversite hazırlık kurslarına gitmeyen bir çok öğrenci var. Sadece ihtiyacı olan dersten birebir ders alarak bu şekilde hem puanları hem de sıralamasını artırabiliyor.

Evet var. YKS baraj puanı 150’dir.

Adaylara 1. oturum olan TYT’de Türkçe, Sosyal Bilimler, Coğrafya, Felsefe, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Temel Matematik, Fizik, Kimya ve Biyoloji, AYT’de ise Türk Dili ve Edebiyatı-Sosyal Bilimler-1, Sosyal Bilimler-2, Matematik ile Fen Bilimleri branşlarından testler sorulacak.

Telefon+90 216 706 50 25

   Fiyat Hesaplama