Özel Ders Şubelerimiz

Atabey Özel Ders Merkezleri

Yakından incelemek için aşağıdaki özel kurs merkezi isimlerini tıklayıp dilediğiniz şubemizin yol tarifini, telefon numarasını ve şube fotoğraflarını görüntüleyebilirsiniz. İstanbul geneli 26 şubede özel ders hizmeti veren kurumumuza bağlı her şubede ders çalışma alanları mevcuttur.

Özel ders merkezlerimiz bulundukları konumları itibari ile merkezidir. Bulunduğunuz ilçenin merkezinde ya da bilindik cadde veya sokağında Atabey logosunu görebilirsiniz. Şubelerimizin içini merak ediyorsanız fotoğraflarımıza göz atabilirsiniz…

Avrupa Yakasında Bulunan Şubelerimiz

Avcılar Beylikdüzü Yakuplu
Bahçelievler Halkalı

Özel Ders Odalarımız

Her şubemizde sınıfları yeniden tasarlayıp ikişer kişilik bire bir ders odaklı odalar hazırladık. Öğrenci ve öğretmenin böyle izole bir ortamda ders yapmaları verimi artırırken öğrencinin de dikkatini derse vermesini sağladı. Sadece özel ders ile değil Atabey’de alınan özel ders paketleriyle başarıya hızla ulaşabilirsiniz.

Kütüphane Sistemi

Atabey’den özel ders paketi alarak kuruma kayıt olan her öğrencimiz ders öncesi veya sonrasında bireysel çalışma için kurum içerisinde bulunan kütüphaneyi kullanabiliyor. Sürekli öğretmen gözetiminde bulunan kütüphanelerimizde öğrencilerin sessiz bir ortamda ders çalışmaları sağlanmış oluyor.

Ayrıca öğrencilerimizin takıldıkları soruları sorabilecekleri bir öğretmenin hemen yanı başlarında olması da öğrenimi hızlandırıyor. Bireysel ders çalışma alışkanlığı kazandırmayı hedeflediğimiz kütüphanelerimiz şubelerimizde yer almaya başladığı tarihten itibaren bu hedefine her geçen gün biraz daha yaklaşıyor.

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer Atabey YazılarıAtabey


Özel Ders Blogu YazılarıÖzel Ders Blogu

Telefon+90 216 706 50 25

   Fiyat Hesaplama