Bahçelievler Özel Ders

Bahçelievler Özel Ders’te Kurumsallık Farkını Sizde Yaşayın

Bahçelievler’de mi oturuyorsunuz? Belki de semtlerinden birinde Çalışlar, Haznedar, Merter, Şirinevler, Yenibosna, Siyavuşpaşa ya da Hürriyet Mahallesi’nde oturuyorsunuz. TYT-AYT hazırlık için özel ders mi arıyorsunuz?  İngilizce kursu, dersane ya da etüt merkezi mi? LGS ya da eski adıyla TEOG sınavına hazırlanan çocuğunuz mu var? Belki de sadece okul derslerine yardımcı olmasını istediğiniz bir yer arıyorsunuz. Kesinlikle doğru yerdesiniz.

Atabey Eğitim Kurumları Bahçelievler Özel Ders Merkezi eğitim takviye ihtiyaçlarınızın hepsine cevap veriyor. Yeni sınav sistemiyle birlikte YGS-LYS gitti ve yerine TYT-AYT sınavı geldi. TEOG sınavı kaldırıldı yerine yeni sınav sisteminde LGS geldi. Dersane ve etüt merkezleri kapatıldı. Özel takviye kurslarının yapısı değiştirildi. Velilerin kafası bir hayli karıştı. Sizi çok iyi anlıyoruz. Peki şimdi ne yapacaksınız? İşte çözüm;

Atabey Özel Ders Merkezi Bahçelievler Şubesi, İzzettin Çalışlar Caddesi’nde bütün eğitim takviyesi ve sınava hazırlık çalışmalarınızı özel ders formatıyla hizmetinize sunuyor. TYT-AYT sınavına, LGS sınavına, okul derslerine Atabey Özel Ders Merkezi’nde hazırlanabilirsiniz. Birebir özel dersin verimiyle aldığınız dersler daha verimli olacak ve bunun yanında tamamen öğrencinize özel programla ihtiyacınız olmayan derslerle uğraşmayacaksınız. Şöyle bir örnek verelim; mesela öğrencimiz TYT-AYT sınavına hazırlanan bir sayısal öğrencisi ve Matematik, Fizik derslerinden takviye ihtiyacı duyuyor. Bununla birlikte Kimya, Biyoloji ve Dil Anlatım derslerinde ise gayet başarılıdır. Bu durumda size sadece Matematik ve Fizik dersleri üzerinden bir program oluşturuyoruz ve sizin paranız cebinizde kalırken öğrencimiz de ihtiyacı olmayan derslerle vakit kaybetmiyor.

90 TL’den başlayan fiyatlarla ders paketinizi oluşturmak için atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlari sayfamızı ziyaret edin…

Atabey 31 Şubesiyle Hizmetinizde

Toplamda 31 şubesi olan Atabey Eğitim Kurumları’nın Avrupa Yakası’nda Bahçelievler, Halkalı, Avcılar, Beylikdüzü, Yakuplu ve Mutlukent dahil  6 özel ders merkezi vardır. Eğer Avcılar, Beylikdüzü, Bahçelievler tarafında oturuyorsanız ya da metrobüs hattına yakınsanız Atabey Özel Ders Merkezi’nin eğitim takviyelerinden faydalanabilirsiniz.

Atabey Özel Ders Merkezleri’nde Alabileceğiniz Hizmetler Nelerdir?

Öğrenciniz Evde Ders Çalışmıyor Mu?

Anne babaların en çok yakındığı konuların başında çocuklarının evde ders çalışmaması vardır. Pek çok öğrenci de buna sebep olarak takıldığı konularda soru sorabileceği kimsenin olmamasını sebep olarak göstermektedir. Atabey Bahçelievler Özel Ders şubesinde aldığınız özel derslerin yanında öğrencimizin bireysel ders çalışıp anlamadığı soruları sorabileceği, okul ödevlerini yapabileceği ve aldığı özel dersleri pekiştirebileceği bir ders çalışma ortamı vardır. Bu sistemde öğrenciler ders çalışırken öğretmen gözetiminde olurlar ve anlamadıkları yerleri sorabilirler. Bu sistemle TYT-AYT, LGS veya okul sınavlarına çalışan öğrenciler eksiklerini daha hızlı kapatmaktadır.

Özel Ders Fiyatları 90 TL Mi?

Evet yanlış okumadınız. TYT-AYT, LGS, okul sınavlarına hazırlık çalışmalarınızı özel ders formatıyla yapabileceğiniz ve bu hizmeti 50TL’ye alabileceğiniz bir kurum var. Atabey Bahçelievler Özel Ders Merkezi size özel programlarıyla eğitim takviyesi ihtiyaçlarınızı çok ekonomik fiyatlarla karşılıyor. Yapılan programlar öğrencimizin akademik başarısı ve sosyal hayatı göz önüne alınarak hazırlanmaktadır. Size uygun gün ve saatlerde sadece ihtiyacınız olan derslerle takviye ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer Özel Ders YazılarıÖzel Ders Blogu


Diğer Rehberlik Yazıları / Rehberlik

Telefon+90 216 706 50 25

   Fiyat Hesaplama