Kadıköy Özel Ders

Kadıköy’de Özel Ders Öğretmeni, Etüt Merkezi ve Butik Dersane Aramaya Son

Kadıköy veya Kadıköy’ün meşhur semtlerinden Bostancı, Caddebostan, Caferağa, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Ondokuzmayıs(19 Mayıs), Kazasker, Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedit, Suadiye’de mi oturuyorsunuz?

Öğrenci veya öğrenci velisi misiniz? Eğer cevabınız evetse ve eğitim takviyesi alabileceğiniz bir yer arıyorsanız size çok güzel bir haberimiz var.

Atabey Eğitim Kurumları’na ait Kadıköy, Bostancı, Kazasker ve Sahrayıcedit Özel Ders Şubeleri eğitim alanındaki takviye ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere özel ders konseptiyle hizmet vermektedir.

Bire bir eğitim farkını ekonomik fiyatlarla Atabey’de bulabilirsiniz. Üstelik Atabey Özel Ders Merkezlerinin diğer özel ders merkezlerinden çok farklı özellikleri var. İlk olarak aradığınız tüm branşları bulabiliyorsunuz. İlkokul, ortaokul veya lise dersleri, yeni sınav sistemiyle LGS, TYT-AYT veya eski formatta TEOG, YGS-LYS sınavları hepsine Atabey Eğitim kurumlarının Bostancı ve Kazasker özel ders merkezlerinde takviye ders alarak hazırlanabilirsiniz.

İkinci olarak ise dersleri öğrencimizin okul ve sosyal hayatına göre ister hafta içi ister hafta sonu alabilirsiniz. Takviye alacağınız derslerin seçimini yaptıktan sonra ücretsiz tanıtım dersimize gelebilir ve şubemiz yetkilileri ile size özel program oluşturabilirsiniz. Herhangi bir paket programa uymak zorunda kalmazsınız. Sadece takviye ders almak istediğiniz branşları seçip hazırlanan programa göre ücretlendirilirsiniz. Bu sayede ekonomik fiyatlarla özel derste Atabey kalitesini yaşayabilirsiniz.

Atabey Özel Ders Merkezleri’nde Alabileceğiniz Hizmetler Nelerdir?

Ayrıca özel derslerin yanında öğrencimizin bireysel ders çalışıp anlamadığı soruları sorabileceği, okul ödevlerini yapabileceği ve aldığı özel dersleri pekiştirebileceği bir ders çalışma ortamı vardır.

Kütüphane sisteminde öğrencilerimiz öğretmen gözetiminde bireysel ders çalışmaktadırlar ve bu çalışma özel ders alan öğrencilerimize ücretsizdir.

90 TL’den başlayan fiyatlarla ders paketinizi oluşturmak için atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlari sayfamızı ziyaret edin…

90 TL’den Başlayan Fiyatlar

Dersane, etüt merkezi, İngilizce kursu aramanıza gerek kalmadı. Atabey Eğitim Kurumları Bostancı ve Kazasker Özel Ders Merkezlerinde size ihtiyaç duyduğunuz takviye ihtiyacını 90 TL’den başlayan fiyatlarla sunuyor. Üstelik istediğiniz dersten, ihtiyacınız kadar ders alabilirsiniz. Eğer ihtiyacınız sadece Matematik ve Türkçe ise Fen ve Teknoloji ve İngilizce dersleri almanıza gerek yoktur. Sadece ihtiyacınız olan dersleri alın ve boşa para ödemeyin. Böylece öğrencinin artık ekonomik olarak takviye alması da kolaylaşır. Aile mutlu öğrenci mutlu!

Eğitimde Yeni Bir Sayfa Açılıyor

Son 30 – 35 yıldır dersane, etüt merkezi, özel kurs merkezleri bu ihtiyaçları karşılıyordu ve Kadıköy bu anlamda birçok faaliyete öncülük etmiştir. Hatta butik dersane, özel ders merkezi, danışmanlık ve koçluk faaliyetleri ilk olarak Kadıköy’de başlamıştır. Butik dersane, özel ders, koçluk gibi eğitim-öğretim faaliyetleri maliyetleri çok yukarı çıkarmıştır. Atabey Özel Ders Merkezleri bu anlamda da size birebir eğitimi çok ekonomik fiyatlarla sunuyor.

Öğrencilere  Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, İngilizce, Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Coğrafya, Edebiyat gibi tüm derslerde özel ders konsepti ile ekonomik ölçüde fiyatlarla ilçenizde kaliteli ve eğitim kurumundan okula takviye alabilirsiniz. Ayrıca sınava hazırlananlar için hazırlana özel paketler ile tam odaklı çalışma sağlanır.

31 şubesi ile İstanbul’un en köklü özel ders firması Atabey Özel Ders Merkezi artık Kadıköy’de…

Kadıköy ilçesinde ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerini sınavlara hazırlayan dört adet şubemiz bulunmaktadır. Okula yakın şubelerimizi tercih edilmesinin en büyük nedeni öğrencinin okul çıkışı da şubelerimize gelme imkanı olmasıdır.

Bizi tercih eden öğrencilerimizin okullarını aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

İlkokullar
Cemal Diker İlkokulu
Şükran Karabelli İlkokulu
30 Ağustos İlkokulu
Semiha Şakir İlkokulu
Ortaokullar
Atatürk Ortaokulu
Kazım Karabekir Ortaokulu
Mihriban Boysan Ortaokulu
Hakkı Değer Ortaokulu
Liseler
Kadir Has 50.Yıl Tahran Lisesi
Hayrullah Kefoğlu Anadolu Lisesi
Mustafa Saffet Anadolu Lisesi
50.Yıl Hacı Tarman Anadolu Lisesi

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer Özel Ders YazılarıÖzel Ders Blogu


Diğer Rehberlik Yazıları / Rehberlik

Telefon+90 216 706 50 25

   Fiyat Hesaplama