Türkçe Özel Ders

Türkçe Özel Ders

Türkçe dersleri alan bir öğrencimizde

– Okuduğunu anlama oranı

– Parçanın ana temasını bulma hızı

– Dil bilgisi hakimiyetinin artması hedeflenmektedir.

Öğrencilerimiz Türkçe özel dersini işledikten sonra kurum içerisinde bulunan, öğretmen gözetimindeki kütüphanelerimizde ders çalışabilir ve soru çözümü yapabilirler. Özel ders veren öğretmenlerimiz geri bildirimleri ile velileri de haberdar ederek veli ve kurum ilişkilerine titizlikle yaklaşırlar.

Şubelerimizde Türkçe özel ders alan öğrencilerimize belirli aralıklarla yapacağımız ölçme sınavları ile ilerlemeyi takip ediyoruz.

90 TL’den başlayan fiyatlarla ders paketinizi oluşturmak için atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlari sayfamızı ziyaret edin…

türkce-özel-ders

Neden Türkçe Özel Ders

Uluslararası Öğrenci Değerlendirme Programı (PISA)’nın yayınladığı eski verilere baktığımızda 2015 yılında okuduğunu anlamakta 50. sırada olan ülkemiz aradan geçen yıllara rağmen hala bu sıralamanın üstlerine çıkmakta zorlanmaktadır.

Genel durum böyle olunca çocuklara verilen eğitimin yanı sıra takviye öğelerin de olması gerektiği gözler önüne seriliyor. Öğrencilere gerek özel ders gerek soru çözümü yapabileceği ortamlar sunan Atabey Özel Ders Merkezleri temel olarak bu değerleri yükseltmeyi hedefliyor.

Kurumumuz tarafından ilkokul, ortaokul ve lise çağlarındaki öğrencilerimize, Türkçe özel ders tek kişilik sınıflarda verilmektedir. Ayrıca birebir özel dersin dışında grup dersleri ile takviye hizmetimiz de mevcuttur.

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer Türkçe YazılarıTürkçe


Özel Ders YazılarıÖzel Ders Blogu

Telefon+90 216 706 50 25

   Fiyat Hesaplama